čtvrtek 12. prosince 2013

Tři oříšky a jedno červivé jablko

Běžecká besídka byla letos prostě nej. Sešlo se nás rekordní množství (no možná Blogger roku měl účast vyšší). Někdo se jen mihl, někdo zůstal celou dobu, na někoho myslím ani nic nezbylo.. Popisovat průběh je úplně zbytečné, protože takové besídky mají všude průběh totožný: přijde se, hlaholí se, rozdávají se dárky. Objedná se první láhev, sní se první mísa, druhá láhev, další dvě mísy, pak třetí láhev... To už mají všichni ten roztomilý výraz: jsem mimo, ale je mi to jedno (morální kocovina se dostaví nejpozději při prohlížení fotek...) a všem je fajn.  Při tom množství lidí už nejde komunikovat jinak než tak, že se bavíte se svým sousedem po levici, se soudem po pravici a s protisedlým sousedem. Já měla vedle sebe Tučňáčka Renatu, Veverku Pražského a Rida, naproti Veverku Sudetského, Pavla, Janu, Věru a Evžena...

Jo Evžen, ten mi dal. Povídá: Hele, ty máš narozeniny někdy v půlce roku, že jo? Přikývla jsem. Já si to myslel. Až je oslavíš, tak já se ti budu smát, že ti táhne na šedesát! CÓ??????? No bude ti padesát, ne? CÓ!!!!!!!!!!!!!!!!! Teda, já tam sedím v takovém tom sklípkovém šeru, muselo mi to ubrat nejmíň deset let a on se mě zeptá, jestli budu slavit padesátku. Přitom padesát mi ještě dloooooooouho nebude. Také se mohl zeptat, jestli jsem náhodou nepřibrala, aby mě úplně dorazil :o). Samozřejmě že jsem mu to během večera párkrát omlátila o hlavu. A myslím, že v průběhu roku (spíš v průběhu příští pětiletky) mu to párkrát o hlavu ještě omlátím :oDDD

Veverka Sudetský, ten mi taky dal, ale na rozdíl od Evžena dárek. A sice dárek s příběhem.To je vlastnoručně vyrobený šátek-had s mým logem. Ti broučci tam, to jsou běžci. Jsem tam zakomponovaná nejen já, ale i Honza12 ve svém žlutém tričku a ještě i oba Veverkové, taktéž ve žlutém tričku, aby v tom množství lidí nezapadli. Krása, co? Šátek koloval a lidi se tam podepisovali. Bohužel jsme měli jen fixu, se kterou se psalo dost blbě. Ano, nevím, čí byla, ale každopádně jsem jí stopila. Stejně tak jsme stopila i nějakou propisku O:o)) A kdyby chtěl někdo stejný šátek, nebo podobný, může si ho objednat přímo u Pavla Veverky-Sudetského v eshopu

Zajímavé je, že ten den jsem dostala obdobný dárek od kamaráda Ondry. Obdobný v tom směru, že je také vlastnoručně dělaný a také zobrazuje mé logo:


Ne, to už si nemůžete objednat nikde  :o))

A zlatý hřeb - červená obálka od Tučňáčka. Začala bych tím, že pokud něco fakt nechcete, hodně o tom mluvte. Třeba já rozhodně nechci své špeky. A drží se mě jak židovská víra. Taky jsem říkala, že nikdy nepoběžím maraton. Odšourala jsem tři. A na podzim jsem řekla, že v Plasech NIKDY nepoběžím nic jiného než desítku. Že se tam přece nevyšťavím v nějakých kopcích a v horku, když obojí z duše nesnáším. No co myslíte, že v té červené obálce bylo:


Renata, Renato, já tě asi uškrtím :oDDD Šok z tohoto dárku jsem zajedla sádlem, tlačenkou, řízkem, chlebem, sýrem, to všechno jsem spláchla rulandou a bylo mi to fuk. Druhý den mi to úplně fuk nebylo, protože jsem musela mít celý den povolený pásek u kalhot... 

Tož, super to bylo!!!


30 komentářů:

Advid řekl(a)...

Bylo to skvělý! Tolik lidí na Bloggerovi roku nebylo ani náhodou.

A moc ti to slušelo. Vlasy, halenka, všechno. Na Evžena nedej. :)

12HonzaDe řekl(a)...

Bylo to tradicne velmi podarene...My, co jsme v principu nesedeli nikde:) jsme se snazili vecpat vsude:)...
Musim priznat, ze to bylo natolik spolecensky narocne, ze jsem bezel dalsi den az navecer, protoze po ranu se nedalo:)...
Na Bloggerovi roku (2010) zdaleka tolik lidi nebylo:).... Protoze BS nepise, tak neni blogger roku:) a budeme mit do pristiho vanocnicniho vecirku se zase na co tesit!!! Dik, bylo to moc fajn!, 12:)

Unknown řekl(a)...

Advid: Je fakt, že jsme se rozrostli.. A děkuji :o)

Honza: no ráno jsem to ještě nějak odklopýtala, ale večer běh, to bylo fakt něco...

Evžen řekl(a)...

Leono, já si naopak všimnul, že jsi zhubla!!! Na váze už to URČITĚ nemáš třímístný jako dřív, viď? :-))

P.S. Ta mě zabije. :-)

1bubobubo řekl(a)...

Leono (a Honzo) díky za pěkně zorganizovanou akci. Bylo to moc milé a přátelské. Možnost poznat spoustu dalších lidí a popovídat si s těmi, co se již znám :-) Díky také za dárečky :-)

AprilRuns řekl(a)...

Jestli budou pristi rok taky darecky, uz se neudrzim a prijedu :-). Leono, bud rada, ze jsi dostala jen pulmaraton, mohlo to dopadnout hur :-)

Iva řekl(a)...

Aspoň už vím, co se dělo ve vašem koutu, kam jsem se celý večer vůbec neprobojovala :) Vydařená akce, díky oběma organizátorům růžového i modrého oddílu a taky všem, co dorazili a na rozdíl ode mě i dárečky přinesli. Polepším se! :)

Unknown řekl(a)...

Evžen: jasně, už jsem do-cent :o))

Bubo: já děkuji za čajík. Promiň, že jsem ho nezmínila... Škoda, že jsi musel tak brzy pryč :o(

April: budou ;o))) Ano, mohlo. Kluci dokonce vymysleli, že když nebudu chtít jít na nějaký závod, že mi věnují startovné! :o))

Unknown řekl(a)...

Iva: Ty jsi zase přivedla svého/našeho fotografa ;o)) Popovídáme příště...

Unknown řekl(a)...

Jo a vlastně Ivo, ono je to vlastně jasně dané, proč jsi s námi neseděla: to byl totiž náš ZOO-koutek (Tučňák, Pulec, dvě veverky, vrána Sára.. :o))

tucnak řekl(a)...

už sis utáhla pásek u kalhot? :)

Unknown řekl(a)...

Ale kdepak, jak se znám, splasknu tak za týden ;o))

R V M řekl(a)...

Tak čísla hovoří jasně:
1. rok 10 km
2. rok 21 km
3. rok ...
;)

Advid řekl(a)...

Na tloušťku jsou nejlepší kšandy: http://vimeo.com/30014163

:-)

Machy řekl(a)...

Tak vidim, ze jsem se v case nejvetsi devirtualizace zase virtualizoval :-)
Ruzove a modre sile a sadlu zdar!

Evžen-červivé jablíčko řekl(a)...

to RVM tři roky to je v pořádku. Ale co ten čtvrtej? To se bude muset zapojit do příprav tras i BS a 12H. :-))

tucnak řekl(a)...

pak přijde Brdská stezka :)

12HonzaDe řekl(a)...

No, nechtel jsem to prozradit predcasne.. ale on 1/2M a M ma uplne stejne predplatne..:).. Myslim, ze se spojim s poradateli a domluvim Leone presun do vyssi kategorie.. Prece nebude zbytecne odbocovat z trasy.. Jeste by mohla zabloudit:)!
12:)

12HonzaDe řekl(a)...

Renata ma dalsi kladne body!!!!
obrok bude Brdska stezka neco jako otevreny zavod ruzovo-modreho oddilu (siroce definovaneho)...:)
Mozna bych mel pozadovat extra pivo v cili:), nebo mnozstevni slevu na startovnem:)...
verim, ze se nas tam sejde hromada ovsem uz i letos... 12:)

Unknown řekl(a)...

Od RVM dál: Vy jste všichni dárečci! :o))

Machy: no, měl bys to rychle napravit. Ty i Eva...

Advid řekl(a)...

Leono, nenacvičíme něco na příští rok?

http://www.youtube.com/watch?v=MEotv0VgT0I

Unknown řekl(a)...

Jasně! Na Baroku s tím vylezeme na pódium. Zde výukové video :o))
http://www.youtube.com/watch?v=pMSqCGHbS7k

Advid řekl(a)...

Myslel jsem až na besídku, tam nebudou cizí lidi a na Baroku bys to po tom maratonu možná nezvládla. :D

Unknown řekl(a)...

Po jakém maratonu?!

tucnak řekl(a)...

no přeci po tom společenském maratonu! :)

Advid řekl(a)...

:) Já myslel, že tě ukecával někdo na maraton. Jak říkali, že ta poukázka na půlku jde změnit. :D

Unknown řekl(a)...

Poukázka na 1/2M jde vyměnit? No super, že to vím... Tak já si ji vyměním na desítku. Juchůůůůůůů :o))

tucnak řekl(a)...

nejde to vyměnit, na to zapomeň :o)

Unknown řekl(a)...

O:o)))

Anonymní řekl(a)...

Rádi jsme vás všechny viděli, i když jsme si stačili popovídat pouze s některými. Příští rok napravíme:-)! Ještě jednou moc díky za pozvání, Gábina a dav